Aquaflex bir ERSİN GRUP markasıdır. ERSİN GRUP, ”Ersin Kalıp Mak. San. Tic.” adı altında 1974 yılında Ersin ŞENER tarafından kurulmuş olup imalat olarak kauçuk, plastik, sac ve dövme kalıpları imalatı yapmıştır.

1990 yılında ikinci kuşak olarak Cem ŞENER bayrağı devralmış ve 2002 yılına kadar aynı gruptaki işleri devam ettirmiştir.

2002 yılında “Aquaflex” markasıyla “İçme Suyu, Atık Su ve Altyapı Ekipmanları” üretimine (Filtre Nozulu, Membran Difüzör, Boru Birleştirme Ekipmanları ve Paslanmaz Tamir Kelepçeleri) başlamıştır. Kısa sürede yapmış olduğu ürünlerle ülke genelindeki ve dünya pazarındaki yerini markasıyla, kalitesiyle, güvenilirliğiyle ve 40 yılı aşmış tecrübesiyle dünya pazarında oyuncu olduğunu kanıtlamış. Bunun kanıtı olarak 2009 yılında ülkemizden ilk defa ihracatı yapılan ürün bazında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından verilen “Berat Belgesi” ile ödüllendirilmiştir.

Bugün, dünya üzerinde 55 ülkeye ihracatıyla ülkesine döviz girdisi sağlayıp, ülke ekonomisinde cari açığı engellemeyi hedeflemiştir. Var gücüyle Ar-Ge çalışmaları yapıp, tüm ürünlerinde uluslararası kalite standartlarına uygun ve kendi bünyesinde akredite test laboratuvarına sahip firma konumuna gelmiştir. İlk önceliğimiz, imalatını yapmış olduğumuz ürünlere sahip çıkmak ve satış sonrasında müşterilerimizin daima yanında olmaktır.

Sizlerle, daha uzun yıllar bu yolda hep beraber yürümek üzere…

1974’TEN BERİ

55’TEN FAZLA ÜLKEDE

SU’YA HAYAT VERİYORUZ.